Hakkımda

Eğitim aldığı kurumlar: Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (psikiyatri uzmanlığı, 2006), Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (tıp eğitimi, 2000), Haydarpaşa Lisesi (ortaokul-lise, 1992). Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini Şırnak Devlet Hastanesi’nde (2006-2008) yapmıştır. Amerika'da National Institute of Mental Health (NIMH-Ulusal Akıl ve Ruh Sağlığı Enstitüsü) ve Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi Massachusetts General Hospital'da Bipolar Bozukluk ve Konsültasyon-Liyezon Psikiyatrisi alanında bilimsel araştırma ve klinik deneyimleri olmuştur. Nisan 2016'da Doçent Doktor ünvanını almıştır.

Son yıllarda; Nörobilim (neuroscience) alanında başlattığı çalışmaları sürmektedir. Çeşitli kongrelerde ve eğitimlerde bipolar bozukluk, DEHB, bağımlılık gibi psikiyatrik bozukluklarla ilgili sunumları olmuştur.

2012’den beri Psikanalist Ayla Yazıcı destekli eğitimi devam etmekte olup Psikanalitik yönelimli destekleyici psikoterapi yapmaktadır.

Son 2 yıldır Sanatla Psikoterapi ile ilgilenmekte olup Çamur ile bireysel ve grup psikoterapisi yapmaktadır. Bu konuda; Psikanalist Ayla Yazıcı ve İngiliz Sanat Terapileri Derneği’ne (British Association of Art Therapy-BAAT) bağlı Sanat Terapisti-Grup Analitik Psikoterapisti Francesca La Nave ile çalışmaktadır.

Ayrıca, Bilişsel davranışçı terapi eğitimini almış olup uygulamaktadır.

2010 yılından beri seramik sanatı ile ilgilenmekte olup dört ayrı sergide eserleri sergilenmiştir.

Bipolar Bozukluklar Derneği’nin yönetim kurulu üyesidir.

Türkiye Psikiyatri Derneği İstanbul Şube Başkanlığı (2018-2020) görevini yürütmektedir.